Лайв (live) ставки в букмекерских конторах

Рейтинг БК » Лайв (live) ставки в букмекерских конторах
 
T&Cs Apply

Ліцензія КРАІЛ № 128 від 08.08.2023

T&Cs Apply

Ліцензія КРАІЛ № 433 від 13.12.2022

T&Cs Apply

Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022

Бонус 150%
3.0
Ліцензія Кюрасао
Бонус 100% для нових гравців
1.3
Ліцензія Кюрасоа
Бонус за реєстрацію 30$
3.3
Ліцензія Кюрасао

Бонус 100%для нових гравців

3.0

Ліцензія Кюрасао

2.3
Ліцензія Кюрасао
100% бонус на перший депозит
3.0
Ліцензія Кюрасао

до 500% на 1-й депозит

4.0
Ліцензія Кюрасао

100% бонус на 1-й депозит

3.5

Ліцензія Кюрасао

Бонус  9000 UAH

3.3

Ліцензія Кюрасао

Бонус 200% на депозит

4.5

Ліцензія КРАІЛ № 128 від 08.08.2023

Ставки на лайв спорт – це дуже захопливо та досить непросто. Навіть при тому, що подія відбувається на ваших очах, не завжди вдається вдало обрати коефіцієнт. Власне, такий формат дуже підходить для досвідчених беттерів, які прагнуть відчути справжній адреналін. Спорт лайв гарантує можливість робити ставки на спорт онлайн в будь-який час, навіть тоді, коди результат загалом зрозумілий. До вашої уваги буде чимало статистичних показників також в режимі реального часу і зможете їх використати для складання прогнозу.

Лайв-ставки на спорт – що це таке

Ставки лайв – це прогнози та ту чи іншу подію, яка відбувається безпосередньо перед вашими очима. Це дуже привабливо для тих, хто любить беттінг. Розрахунок таких ставок практично миттєвий, тобто і виплати у разі виграшу приходять швидко. Лайв-ставки дають шанс отримати виграш дуже швидко.

Як робити live-ставки

Ставки онлайн в режимі лайв можуть робити клієнти з рейтинг букмекерів, як мають профіль. Відбувається це наступним чином:

 1. Авторизація на сайті букмекера.
 2. Вибір виду спорту для ставки лайф.
 3. Хоча б мінімальний аналіз до початку події.
 4. Коли подія стартувала, можна починати оформляти купон. Однак краще за все трохи почекати для розуміння того, чи все йде так, як заплановано.
 5. Якщо впевнені в коефіцієнті, то відмічайте його в розписі та переходьте до оформлення купону. В ньому необхідно заповнити всі поля та підтвердити готовність зробити ставку.

Далі залишається лише дочекатись, поки завершиться подія та оцінити, чи зіграла ваша ставка. Якщо так, то залишається розрахунок виплат та надходження коштів на рахунок.

Найкращі букмекерські контори для live-ставок

Лайв ставки пропонує чимало букмекерських контор в Україні, однак поговоримо про топові. Основна інформація про них в таблиці:

⚡️FavbetТоповий букмекер, пропонує широкий вибір ставок на понад 20 популярних дисциплін, є регулярні акції та бонуси, низький поріг входу для новачків, швидкі виплати
⚡️VbetМолодий і перспективний букмекер, який вже співпрацює зокрема з УПЛ. Працює за ліцензією, пропонує приємні коефіцієнти в лайві, є бонус для новачків
⚡️GGbet Дуже потужна лайв-лінія в кіберспорті, є цікаві бонусні пропозиції
⚡️1WinВсесвітньовідомий букмекер, який працює і в Україні, його послугами користуються сотні тисяч беттерів. Пропонує щедрий бонус для новачків
⚡️FanSportПрацює з 2016 року, одним з перших цей букмекер почав пропонувати лайв-ставки в режимі онлайн. Регулярно пропонуються промокоди та бонуси
⚡️Mostbet Новачок, який себе добре зарекомендував, має простий та зрозумілий сайт і чимало подій в розписі live ставок на спорт
⚡️Bet365 Для live ставок хороша БК, адже пропонує якісну та своєчасну статистику, приємні бонуси, є додатки
⚡️Melbet Одна з кращих бук-контор в країні, ставки можна робити в лайві не лише з комп’ютера, але і зі смартфону, зокрема є додатки. Активно розвивається кіберспортивний напрямок, коефіцієнти середні, маржа може коливатись в залежності від події

Переваги та недоліки live ставок

Ставки на спорт лайв мають такі переваги:

 • можливість швидко реагувати на події;
 • мінімальний аналіз перед матчем;
 • шанс практично гарантовано отримати виграш;
 • швидкий розрахунок ставки.

Недолік, який називають практично всі беттери, – це постійна зміна коефіцієнтів, що може принести доволі неприємні сюрпризи.

Як змінюються коефіцієнти в лайв-ставках

Букмекерська контора ставки лайв пропонує робити регулярно і чітко слідкує за подіями, які відбуваються на майданчику. Будь-які зміни моментально відображаються на таблиці з коефіцієнтами. Тому можна спостерігати, як в режимі реального часу доволі стрімко змінюються коефіцієнти.

ТОП види спорту для лайв ставок

Дуже популярними видами спорту для таких прогнозів є динамічні:

 • футбол;
 • хокей;
 • теніс;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • кіберспорт.

Типи лайв-ставок

На спорт ставки онлайн в лайв-режимі запропоновані таких видів:

 • перемога одного або іншого суперника, в залежності від виду спорту, може бути нічия;
 • тотал – статистичні показники за результатами гри, для всієї події або лише для одного періоду чи навіть окремого гравця;
 • фора – теоретична перевага або відставання одного суперника/команди від іншого.
 • в залежності від популярності події може бути декілька десятків маркетів, на які можна робити ставки під час матчу.

Стратегії та поради для Live ставок на спорт

Лайв ставки на спорт – це дуже захопливо, а для того, щоб це було ще і вигідно, варто правильно обирати стратегію. Для кожного виду спорту є свої. Наприклад для тенісу та футболу, ставки на чверті в баскетболі. Є універсальні моделі, які допомагають знизити ризики втрати ставки практично для всіх видів спорту. Серед них: стратегія мінімальних коефіцієнтів, драбинка, Мартингейл. Яку саме стратегію обрати, залежить від беттера.

FAQ

❓Чим відрізняються лайв ставки від звичайних?

Основна відмінність лайв-ставок від прематч – це можливість скласти свій прогноз безпосередньо під час матчу. Це дає значно більше об’єктивних факторів для оцінки ситуації.

❓У яких букмекерських конторах можна робити live-ставки на спорт?

Більшість букмекерів пропонують такі види ставок. Серед найпопулярніших в Україні: брендів 1win, Фан Спорт, Favbet, Mostbet, Vbet, GGbet, Pinnacle, Bet365, Melbet, Pariwin.

❓Чи є обмеження ставок лайв?

Додаткових обмежень, в порівнянні з прематчем немає. Тобто до того, щоб робити лайв-ставку допускаються клієнти, яким понад 21 рік, вони є громадянами України, їм не заборонена участь в азартних іграх і вони мають профіль в букмекерській конторі, а також достатню суму на балансі, щоб робити ставки.

❓Чи потрібне дзеркало для лайв-ставок?

Якщо сайт букмекерської контори доступний, то саме для лайв-ставок додаткове дзеркало шукати не доведеться.

❓Чи є бонус для онлайн-ставок?

Все залежить від бонусної програми букмекера. Деталі зможете розглянути в тематичному розділі, також можна проконсультуватись зі спеціалістами саппорту.

❓Яка БК найкраща для лайву?

Обирати букмекерську контору для лайв-ставок варто, виходячи з коефіцієнтів, які вона пропонує, та маржі, що в них закладає. Також звертайте увагу на різноманіття видів спорту та маркетів, на які пропонується робити ставки в лайв-режимі.

❓Які букмекери найкращі за коефіцієнтами в лайві?

Коефіцієнти динамічно змінюються, та оцінити, яка БК краща можна уже безпосередньо під час події. Можна підписатись на інформування про зміну коефіцієнту на конкретну подію, окремі БК пропонують таку опцію, і потім вже визначитись, де робити ставку. Звичайно, варто звертати увагу на зручність використання функціоналу букмекерської контори, регулярність виплат тощо.

❓Як часто змінюються коефіцієнти в грі Live?

В Live коефіцієнти динамічні, тому вони змінюються постійно. На них одразу впливають будь-які події, що відбуваються на майданчику. Тому за зміною коефіцієнту, особливо якщо ще не зробили ставку, варто слідкувати дуже ретельно і вчитись передбачати можливі зміни, а отже і коливання показників таблиці.

❓Які є букмекери з безкоштовною трансляцією матчів?

Більшість букмекерів, які пропонують лайв-ставки, надають можливість перегляду трансляції. Однак інколи встановлюються обмеження. Наприклад, доступ лише для зареєстрованих або тільки за умови ставки на конкретну подію та наявності купона.