Букмекерська контора Buddy Bet
3.0

Букмекерська контора Buddy Bet

Ліцензія Кюрасао
Рейтинг БК » Букмекерська контора Buddy Bet
Pros
 • низький поріг входу;
 • чимало бонусів;
 • доступні ліміти для виводу;
 • проста реєстрація;
 • можливість роботи ставки в додатку.
Cons
 • відсутня національна ліцензія;
 • невелика кількість способів проведення фінансових операцій.

Buddy Bet Ukraine – букмекер, який розпочав свою діяльність лише в 2023 році. Якщо ім’я вам може бути і незнайоме, то ось дизайн та стилістику скоріш за все впізнаєте. Сайт букмекера один в один як у Паріматч, який свого часу втратив національну ліцензію. При більш детальному знайомстві стає зрозуміло, що це свого роді реінкарнація дуже відомого імені в світі беттінгу. Ми розкажемо про ключові особливості та переваги Buddy Bet, тому читайте далі.

⚡️ Рік заснування 2023
⭐️ Ліцензія Кюрасао 
💳 Платіжні системи Банківські картки, електронні платежі
💵 Мінімальна ставка 20 грн
💸 Мінімальний депозит 200 грн
🎲 Верифікація 
🎯 Лайв-трансляції
🎁 Бонус на перший депозит 
🎥 Трансляції 
📱 Додаток Android
📞 Служба підтримки24/7

Buddy.bet – огляд офіційного сайту Бадді Бет

Офіційний сайт Бади Бет виконано в темно-сірих відтінках з білими акцентами, і такий контраст виглядає особливо привабливо. Важливі кнопки для більшого привернення до них уваги розмістили на жовтому фоні. Інколи такий дизайн називають старомодним, однак він дійсно привертає до себе увагу до цих пір. Головна задача такого оформлення – не відволікати від основної цілі відвідин.

В правому верхньому кутку можна помітити кнопки «Вхід» та «Реєстрація», неподалік є рядок пошуку по сайту, що дуже зручно. В головному меню до вашої уваги ключові розділи, такі як:

 • Вибране. Тут додані спортивні події, які вам до смаку і до яких хочете мети швидкий доступ.
 • Мої акції. Оцініть, які з них доступні для вас, тут же відбувається їх активація.
 • Центр аналітики. Ознайомтесь зі статистичними даними, які стосуються майбутньої події, на яку плануєте робити ставку. Це значно полегшить завдання формування прогнозу.
 • Топ експрес. В цьому розділі зібрані кращі експреси, що їх складають аналітики букмекерської контори.
 • Посилання на завантаження додатку.
 • Лайв-казино.
 • ТВ ігри, в тому числі кєно, суперлото тощо.
 • Швидкі ігри.
 • Бінго.
 • Віртуальний спорт. Тут знайдете такі види, як футбол, баскетбол, хокей, стрибки та інші дисципліни.
 • Перемикач мови сайту.
 • Зв’язок з техпідтримкою.

Крім того, на головній сторінці сайту можете отримати інформацію стосовно актуальних акцій. У боковому меню знайдете список видів спорту, турнірів, на які в даний момент можете укладати парі. З правого боку купон ставок. В нижній частині – допомога, ставки на спорт і інформація про компанію.

Реєстрація та вхід на Buddy Bet

Baddy Bet – це букмекерська контора, в якій для отримання доступу до всього функціоналу необхідно зареєструвати профіль. Це актуально, насправді, для всіх БК, тому тут немає нічого дивного. Власне реєстрація відбувається за наступним алгоритмом:

 1. Завітайте на офіційний сайт.
 2. Клацніть на кнопку «Реєстрація», яка знаходиться в верхньому правому кутку.
 3. Впишіть адресу електронної пошти, вона повинна бути актуальною.
 4. Створіть пароль. Він повинен містити 8+ символів, серед них як мінімум одна велика і одна мала літера і цифри.
 5. Підтвердьте свій вік. Обмеження встановлено в межах 18 років. Крім того, відмітьте що погоджуєтесь з умовами акції та обов’язково прочитайте умови оферти.
 6. Перевірте всі дані і якщо все вірно, підтвердьте бажання створити профіль.

На наступному етапі потрібно верифікувати профіль, хоча одразу це робити насправді не обов’язково. Суть верифікації в підтвердженні особистості. Для цього надайте фото паспорта або іншого документа, який підтверджує особистість. Це необхідно для того, щоб адміністрація БК переконалась що ви не маєте інших профілів в закладі та що ваш вік вказано вірно.

Що стосується входу на сайт, то тут можуть бути певні складнощі з того боку, що портал букмекерської контори подекуди блокується. Відповідно для входу вам потрібно мати посилання на актуальне дзеркало. Відшукати його можна на офіційних сторінках в соціальних мережах, в каналах месенджерів та зв’язавшись з техпідтримкою. Причина блокування сайту – відсутність національної ліцензії на діяльність. Вже коли отримаєте доступ до сайту, зможете увійти з використанням логіну і паролю, який створили при реєстрації.

Бонуси та акції

Buddy Bet пропонує також і приємні бонуси. Політика щодо заохочень активна. Детальніше в таблиці:

🎁 Вітальний Реєстрація і поповнення балансу на суму від 150 гривеньВиконавши умови, отримуєте 150% на бонусний рахунок, але не більше 40 тисяч гривень, а також фрібет в розмірі 300 грн для використання для будь-якої спортивної дисципліни
🎁 Програма лояльностіДоступна всім зареєстрованим клієнтамПотрібно обрати два улюблені види спорту та визначити для себе спосіб нарахування бонусів. Далі, в залежності від вибору, отримуватимете від 0,5 до 2% винагороду
🎁 Квести дняВиконуйте завдання та отримайте винагороду від БКЩодня доступні нові завдання. Наприклад зробіть ставку на теніс с котировкою 1.7 і на суму від 700 грн, якщо прогноз спрацював, отримаєте 200 грн фрібету
🎁 Бонус за експресРобіть ставки на події з розділу «Топ експрес»Якщо експрес зіграє, то можете отримати від 10 до 25% додаткової вигоди до виграшу

Лінія та маржа

Для ставок в лінії БК доступні понад 20 видів спорту, крім того є ставки на політичні події. В окремий розділ виведені ставки на кіберспорт. Для зручності пошуку тої чи іншої події по кожній категорії доступно чимало фільтрів. Наприклад, за країнами, конкретними чемпіонатами.

Маржа в Баді Бет залежить в більшій мірі від конкретного виду спорту. Так, найнижча вона для футболу і коливається в межах 3-4%, для хокею та тенісу – 4-5%. Якщо говорити про середні показники – то близько 6,5%.

Види ставок

Buddy Bet букмекерська контора, яка пропонує доволі звичні варіації ставок, це ординар, експрес та система. Перша – звичайна одинарна ставка, друга – прогноз на декілька подій, результати яких не впливають одна на одну. Система – це декілька експресів в одному купоні.

Live ставки

Розділ з лайв ставками під час гри доволі насичений. Навіть якщо день загалом для спортивних подій не насичений, знайдете чимало варіантів таких ліній. Наприклад, теніс доступний практично цілодобово. Крім того вашій увазі пляжний волейбол, дартс, бадмінтон, інші швидкі ігри. Загалом близько 20 дисциплін. Маржа для них становить в межах 8%.

Як зробити ставку

Зробити ставку не складно. Перш за все потрібно мати профіль в БК, якщо ще його немає, то створіть так, як це описано вище. Далі необхідно:

 1. Визначитись з видом спорту, який хочете прогнозувати.
 2. Переглянути доступний список подій. За необхідності, щоб це прискорити, скористайтесь фільтрами.
 3. Клацніть на цікаву подію.
 4. Вивчіть доступні ринки для конкретного матчу, для цього також є фільтри.
 5. Клацніть на цікавий для вас результат. Попередньо рекомендуємо провести хоча б мінімальну аналітику.
 6. Перейдіть в купон, він розміщений праворуч на сторінці.
 7. Впишіть суму ставки та її тип.
 8. Ще раз все перевірте і підтвердьте готовність створити прогноз.

Якщо обрали експрес або систему, додайте подій до необхідної кількості. Зауважимо, що якщо в цих видах ставок не спрацює хоча б одна подія, то програє вся ставка.

Поповнення та виведення коштів

Всі фінансові операції в Баді Бет здійснюються лише після авторизації на сайті. Коли пройдете її, то побачите в правому верхньому кутку кнопку «Поповнити». Це можна зробити з використанням карткового рахунку системи Visa або MasterCard.

Як при поповненні, так і при виводі алгоритм дій схожий – потрібно обрати конкретний вид операції, далі списати суму та обрати спосіб проведення операції. Після цього вказати суму та підтвердити бажання здійснити операцію.

Мобільна версія та додаток

Buddy Bet відгуки про мобільну версію та додаток лише позитивні. Вони мають такий самий функціонал, як і десктопна версія. Тому, обираючи робити ставки з мобільного, абсолютно нічого не втрачаєте.

Служба підтримки

Зв’язатись з операторами можна, написавши в онлайн-чат безпосередньо на сайті або ж на електронну пошту [email protected]. Консультації надаються цілодобово.

FAQ

❓ Чи обов’язково реєструватись в Buddy Bet для того, щоб робити ставки?

Так, реєстрація на сайті букмекерської контори обов’язкова. Лише після цього ви отримаєте власний рахунок, який поповнюється і з якого можна робити виводи коштів, а також можливість отримувати бонуси та брати участь в акціях букмекера.

❓ Які є бонуси для клієнтів в БК Бадді Бет?

Бонуси передбачені на будь-який смак. Для новачків – вітальне заохочення, для тих, хто регулярно робить ставки також передбачені різноманітні акції. Щоб бути в курсі, обов’язкового підписуйтесь на розсилку.

❓ Як можна робити ставки з мобільного в Buddy Bet?

Для того, щоб робити ставки з мобільного в Buddy Bet. передбачено декілька можливостей. Перша – це використання мобільної браузерної версії. Вона доступна на всіх смартфонах, потрібно лише відшукати Buddy Bet в пошуковику. Другий варіант – це додаток. На даний момент він розроблений лише для пристроїв на базі ОС Андроїд. Застосунок можна завантажити на офіційному сайті букмекерської контори. Це безкоштовно, так само як і використання.

❓ Чи можна закрити рахунок в Buddy Bet і як це зробити?

Так, закриття рахунку можливе. Однак автоматична опція для цього не передбачена. Тому, якщо прагнете завершити гру та більше не робити ставки, можете звернутись до операторів онлайн-чату з відповідним проханням. Також можна написати на електронну пошту.

❓ На які види спорту можна робити ставки в Buddy Bet?

До вашої уваги популярні види реального спорту: футбол, волейбол, хокей, теніс, пінг-понг тощо. Крім того, знайдете лінію на кіберспортивні змагання, фентезі та віртуальний спорт, доступний матч-центр.

Бонус 150%
3.0
Надійність & Чесність
3.0
Ставки & Інтерфейс
3.0
Бонуси & Акції
3.0
Технічна підтримка
3.0 Рейтинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

фавбет баннер